Artykuły
serce.katolik.bielsko.pl
Wypominki – zalecki 2018 (tzw. jednorazowe odczytywane przy Różańcu w dniach od 2 do 8 listopada)


Dalej wypominki roczne!
Naszym modlitwom są polecani zmarli:

  1. Ci, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej od Dnia Zadusznego 2017 do Dnia Zadusznego 2018, a których pogrzeby były w naszym kościele lub były prowadzone przez naszych duszpasterzy (wg. kolejności pogrzebów): Tadeusz SASAK, Franciszek TANISTRA, Józefa WARZECHA, Genowefa DOROBA, Józefa PYKA, Marek PIECUCH, Ryszard DĄBKOWSKI, Eugenia PALUCH, Józef DUDEK, Alicja SIUDYKA, Lesława KUBICA, Ewa DUDYS, Edward KARCZ, Janusz GRZYBOWSKI, Małgorzata JABŁOŃSKA, Renata POTOCZNA, Wera STASZEK, Maria KABOT, Wiesław MIKOŁAJEK, Maria KROWIŃSKA, Andrzej LABRYGA, Władysław FIJAK, Krzysztof MADEJA, Gabriela MUCHA. Helena KUBICA, Krystyna GACZOŁ, Jacek PURGAT, Mirosław LACH, Dorota BYRDY, Jadwiga BIAŁOGŁOWSKA, Mieczysław CZAPLA, Aniela WIERZBICKA, Antonina ANTONIK, Jolanta TURSKA, Krystyna SAWŁOWICZ, Jan CZAJKOWSKI, Jadwiga FURCZYK, Anna ROSNER-MAJCHER
  2. Kapłani, którzy pracowali w naszym kościele: infułat Emil MROCZEK, Emanuel FRANCUZ, Jerzy STRZYŻ, Stanisław SOKOŁOWSKI, Zygmunt PASTUSZKO, Aleksander KOTERWA, Mieczysław KĘDZIOR, Paweł JOCHYMEK, Stanisław DANIEL, Marian RATUSZNY, Stanisław GIBAŁKA, Tadeusz FYRLA, Paweł GRZĄDZIEL
  3. Kapłani, którzy pracowali w bielskich parafiach: Karol KASPERLIK, Franciszek ŻEBROK, Józef KOTERLA, Leopold PIETROSZEK, Andrzej SAPIŃSKI, Stanisław DYRDA, Henryk NOWORYTA, Józef ZYDEK, Franciszek CZERNIAWSKI, Władysław GORYL, Karol STAWOWY, Czesław ROGOWIEC, Józef BORACA, Marian MICHALIK, Piotr MAJKA, Aleksander KASOŃ, Jacek WIECZORKIEWICZ, Henryk SKUPIEŃ, Józef SANAK, Józef SZCZYPTA
  4. Kapłani emeryci: Piotr POLACZEK, Stanisław CZULAK, Antoni SZUTA, Jan FUDALA, Karol TOMALA, Stanisław DADAK, Franciszek JAŃCZY, Henryk LANGFORT
  5. Siostry Córki Bożej Miłości, które pracowały w naszej Parafii: s. GEMMA, s. WACŁAWA, s. WALERIA
  6. Kapłani: bp Herbert BEDNORZ, Wojciech DANIELSKI, Marek BORUC, Anzelm SKROBOL, Piotr MAJKA, Leszek IREK, Stanisław HARTLIEB, Henryk MARKWICA, Stanisław GAWLAS, Franciszek JASTRZĘBSKI, Wiktor BERNAISCH, Janusz STANIK, Janusz MARCOK, Henryk GARDYJAS, Kazimierz WALA, Stanisław WEISS, Stanisław PISAREK, Remigiusz SOBAŃSKI, Franciszek STRAUCH, Piotr KOCUR, Franciszek CHOWANIEC, Piotr SZEWCZYK
  7. Barbara, Anzelm, Karol, Alfons, Zofia, Teodor, Maria, Stanisław, Róża, Eugeniusz ALEKSY; Ryszard SIEDLECKI; Maria, Jerzy WICHER; Dorota, Alojzy JURECZEK, Zygmunt KAMPA; Franciszka, Ignacy, Łucja, Ignacy, Alojzy, Urszula SŁOTA; z rodziny HAKUBA; Stanisław PAWEŁCZYK; Ewa, Łucjan CZERWIŃSCY; Kazimierz SOBOTA; Dorota LECHOWSKA; Hildegarda, Alojzy FROELICH; Maria, Józef STEFAŃSKI; Helena DOLA; Helena BROJA, Józef SOJKA, Urszula HALE, Joanna, Justyna, Małgorzata, Marcin, Agnieszka PERZYŃSKI, s. JAROSŁAWA
  8. Z I Róży „św. Agnieszki”: Zofia BERNARDYŃSKA, Zofia BUŚ, Helena DWORNIK, Waleria KRĘCIOCH, Halina JAREK, Stefania KARKOSZKA, Maria KACZMARCZYK. Aniela WAJDZIK, Zofia ZAMARSKA, Stefania ŁYSZCZAK, Jadwiga LASZCZAK, Józefa TREHUB, Janina PŁUCIENNICZAK, Zofia DZIERGAS, Maria MROWIEC, Krystyna GAŃCZARCZYK, Bronisława ZAMLEWSKA
  9. Maria, Zygmunt, Władysław FIJAK, Maria, Antoni, Edward GAMROT, Helena HOMA
  10. Stanisław JARZĄBEK (senior), Stanisław JARZĄBEK (junior), Jan, Antonina, Honorata, Eleonora BOGACZ, Katarzyna JARZĄBEK, Ludwika, Jakub BOGACZ
  11. Leokadia, Bolesław, Zbigniew GRZEGÓRZKO, Władysław, Marian, Lucjan WUJEK, Leonarda, Bronisław JASIŃSKI, Maria, Stanisław, Tomasz SŁYSZ, Maria, Helena, Ewa, Jan PECH, Rozalia, Adolf, Karol, Edward STEBNER, Eleonora, Władysław ZACNY, Helena TARNAWA
  12. Halina, Marian JANKOWSKI
  13. Bronisław, Władysław KISIEL, Stanisława, Stanisław DOBOSZ
  14. Edward KORZEC, Karol OLMA, Emilia MADZIA, Tadeusz, Wiesław OLMA
  15. Aleksandra KIELUSIAK, Gertruda KUDER, Stefania, Jarosław PAJOR, Maria, Rudolf SMAZA, Czesław LAMUS
  16. Karolina, Franciszek KWAŚNIAK, Jan, Karolina, Józef KWAŚNIAK, Jan, Aniela, Stefania, Antoni, Władysław MICHAŁOWSKI, Ludwika, Stanisław TATOŃ
  17. Anna, Antoni, Elżbieta PILARZ
  18. Joanna, Stanisław BRÜCKNER, Józef BARUT, Danuta KUBIACZYK, Halina, Józef CADER
  19. Rozalia, Andrzej HERMA, Franciszka, Jan HERMA, Leokadia, Karol HERMA, Aleksander JĘDRZYKIEWICZ, Olga, Józef JĘDRZYKIEWICZ, Agnieszka, Jan MOSKAL, Julia SKAMRAT
  20. Elżbieta, Józef ZEMANEK, Józefa, Józef ZEMANEK, Franciszka, Adolf MOHL, Mieczysław, Bolesław, Maria, Antonina ZEMANEK, Józefa, Kazimierz, Irena, Maria MOHL, Kazimiera, Marian BUCAŁA, Julia, Karol HOMA z synami
  21. Jadwiga, Józef JAREK, Helena, Paweł PULZER, Gertruda, Leo SUCHY, Maria PIWOWARSKA, Anna, Ernest STEMPEL, Gertruda OLIWKA, Marianna KIEŁBKA, Helena STRZEMSAK, dusze w czyśćcu
  22. Franciszka, Franciszek, Julia OLEJARZ, Stanisław, Adela, Elżbieta, Józef, Maria, Stanisław, Katarzyna, Ambroży PIWOWARSKI
  23. Maria, Tadeusz, Maria, Teodor, Urszula, Mieczysław, Anna, Eugenia NALBORCZYK, Helena, Jan NAMYSŁOWSKI, Joanna, Józef SZATKA, Jacek, Janina, Leonard, Henryka, Stanisław PAWLIK-DOBROWOLSKI, ks. Józef SANAK, Janusz MOSER, Radosław POŚPIEWCH, Andrzej SZCZOGIEL
  24. Anna, Mieczysław, Julia, Antoni LECH, Franciszka, Michał, Katarzyna, Stefan PASIEKA
  25. Weronika, Bronisław, Leszek KOWALCZYK, Stanisław ORUBA
  26. Helena, Bolesław, Ewa, Józef CZYLOK, Zofia, Ignacy MOJŻYSZEK, Ignacy KUSZTAL, Helena, Franciszek ŚLĘZAK, Marianna, Marek, Leonard KUSZTAL, dusze w czyśćcu
  27. Stanisław POLMIŃSKI, Teofil, Anna, Aniela PUCKA, Helena, Marian TYRLIK, Wanda, Edward SKOCZYLAS, Wanda, Rudolf CHROBAK
  28. Aniela MALARZ, Piotr, Jan HEROK, Edward WIDZ, Henryk LADACH
  29. Genowefa, Maria, Andrzej PODWYSZYŃSKI, Maria, Franciszek FUDALI, Franciszka ZAJĄC, Emilia, Józef RYBARSKI, Józef KOŁODZIEJ, Ginter LUBOS
  30. Elżbieta HARĘŻLAK, Jadwiga DOBRZAŃSKA, Julia, Jan KANIA, Elwira, Leon WILCZ, Stanisława, Wilhelm WAJDA, Irena, Eugeniusz WILCZ, Mieczysław WAJDA, Jan, Stanisław, Stefan, Tadeusz, Maria, Czesława KANIA
  31. Józefa, Edward SZKLARCZYK, Izabela CIEŚLAR, Stefan CHMIELEWSKI, Tadeusz UNIWERSAŁ, Magdalena, Albin UNIWERSAŁ, Maria, Franciszek MROWIEC, Gertruda GAWLAS
  32. Dawca nerki do przeszczepu
  33. Władysława, Wacław, Rozalia SZINDLER, Anna, Mirosław SIKORA, Wacław SZINDLER, Małgorzata, Karol FAJKIS
  34. Regina, Władysław CEBRAT, Maria, Paweł POTĘPA, Katarzyna CEBRAT, Stanisława ŻYREK, Danuta, Józef LEJAWKA
  35. Rodzice Franciszka, Rudolf, synowie Jan, Antoni, Józef, Anna JUSIŃSKA z synem Andrzejem, Genowefa, Kazimierz DYCZEK, Helena i teściowie DYCZEK, Genowefa POKUSA z rodziną, Rozalia POKUSA, Zofia, Tadeusz MOSKAŁA, ++ z rodziny ADAMIEC, Maria, Franciszek, Kazia z synem Kazikiem PRZEMYK, Józia PUKANOWSKA, Hania WOLNA, Aniela SOWA, Wiktoria, Antoni, Karol, Barbara, Zosia STACHNIK, biskupi, kapłani, siostry zakonne, katecheci, dobrodzieje, dusze potrzebujące pomocy
  36. Tomasz, Józefa, Jan PĄK, Stanisława STRZAŁKA, Jan, Anna, Stanisław ŁUPINA, Rozalia, Jan PĄK
  37. Tadeusz, Andrzej DŁUGOZIMA, Franciszka BANACH, Józef JANIKOWSKI, Ignacy BANACH, Krystyna JOŃCZYK, Teresa BUCZEK
  38. Juliusz, Paraskiewia BIESIK, Andrzej, Pelagia FURGAŁA, Michał FURGAŁA, Maria SZTYK, Stanisław, Stefan, Józef, Franciszek FURGAŁA
  39. Jan, Ewa, Ludwik, Agnieszka, Janina, Władysław, Maria, Józef SYTY, Maria, Feliks PATRO, Anna, Adam KRAŚNIAK, Tadeusz PAWLICHA
  40. Jan MICHALAK, Piotr, Julianna JANUSZ, Stanisława, Michał CZERWIEŃ, Stanisław SZCZEPANIK, Ryszard MAJERZ, dusze w czyśćcu
  41. Stanisław, Józefa, Maria, Danuta WĄDRZYK, Józef, Elżbieta STYSIAK, Zbigniew, Romana NOWOTARSCY
  42. Marek STĘPAK, Barbara, Irena, Tadeusz, Katarzyna, Roman, Stanisław ZEGAR, Katarzyna, Zofia, Jan BRUDNY
  43. Maria, Józef, Władysław MARHOCKI, Władysław, Alfons STANISZEWSKI, Gertruda GORYL, Krystyna WÓJCICKA, Małgorzata JABŁOŃSKA
  44. Janina, Władysław, Maciej FAJDEK, Adam KOSONOWSKI, Alicja GĘBKA
  45. Lucyna SZENDZIELARZ, rodzice, rodzeństwo, Stefania, Jan SZENDZIELARZ, syn Antoni, Jan SIKORA, dusze w czyśćcu
  46. Konstancja, Stefania, Stanisława, Michał, Jan, Józef, Zbigniew, Jan DUDA, Jan KRUPA, Stefania, Katarzyna, Marcin SIEWIERSKI, Andrzej, Franciszek KOŚCIAK
  47. Marianna WALTER, Tadeusz, Józef, Magdalena MATYJA, dzieci nienarodzone, Zofia, Rudolf WALTER, Zofia, Ignacy, Henryk, Witold FLASZKA, Cecylia, Darek MARCZYK
  48. Józef KRUPNIK z żoną, Irena KOWALSKA z mężem i synem, Maria KOWALÓWKA z mężem, synami i zięciem, Stefania PIASACZYŃSKA z córką i zięciem
  49. Anna, Władysław NAGLIK, Władysława CIBOR, rodzice, Zofia, Karol KUKUŁA, Kazimiera WÓJCIK, Stanisława, Mieczysław CHROBAK, ks. Emil MROCZEK, ks. Franciszek ŻEBROK, ks. Karol TOMALA, dusze w czyśćcu
  50. Józef, Władysława, Mieczysław, Krystyna LISZKA, Janina BURY, Leon BATKO, Jacek SOWIŃSKI, Urszula OLSZOWSKA, Jan, Maria BATKO, Rozalia, Wawrzyniec LISZKA, Tadeusz KUBAŃ, Stefan, Stefania, Antoni ADAMCZYK, Maria HAJDUCZEK, Benedykt TARGOSZ, Maria, Franciszek SADZIKOWSKI, Stanisław BURY
  51. Zmarli z rodziny SĄSIADEK, SABAJOTEK, FRANKÓW, Maria, Michał KULBA, Paulina, Olga, Stanisław, Sławomir
  52. Jacek, Jan JARCZOK, Marta, Alojzy ROMANEK, Zofia, Franciszek SUCHANEK, Jan, Aniela BĄK
  53. Jan, Aniela TARNAWA, Anna, Józef CEMBALA, Maksymilian MOKWA, rodzice, Czesław, Stanisław MOKWA, Stefan KANIA
  54. Katarzyna KOLASA, Helena, Stanisław KULIŃSKI, Stanisław SZETELA, Zdzisław MULARZ, Janina, Stanisław NIEDZIELA, Zdzisław NIEDZIELA, Wiktoria, Władysław WOREK, Genowefa, Stanisław MULARZ, krewni, sąsiedzi
  55. Z rodzin: GACKI i MAJDOSZ
  56. Zbigniew KASZUBIAK, z rodziny PAWŁOWSKICH
  57. Barbara, Franciszek, Maria, Witold STANCLIK, Wanda, Czesław, Jerzy BANASZCZYK, Tekla, Wojciech SŁOWIAK, Barbara, Karol, Zofia, Czesław, Halina, GAWŁOWSKI, Kazimierz, Karolina MAREK, Kazimiera, Albin JANICKI, Janina, Stefan, Andrzej SZKLANNY, Helena, Władysław ŻUKOWSKI, Krystyna JANKOWSKA, Cecylia, Karol, Irena KRUCZALAK
  58. Helena, Stanisław MURZYN, Anna, Stanisław OLEJAK, Katarzyna, Józef MURZYN, Aniela, Jan OLEJARZ, Maria, Stanisław KALISZ, Jan MURZYN, Stanisław JAMRÓZ, Władysław SZLACHTA, dusze w czyśćcu
  59. Z rodzin OBSZAŃSKICH i WRAŻENIÓW
  60. Helena, Leon MICHALIK, Rozalia ZAREMBA
  61. Klara, Maria, Michał BUKOWSKI, Ernest, Aniela, Wojciech ECHERT, Stanisława TRZNADEL
  62. Bożenka SYMULA, Danuta, Stanisław SYMULA, Antonina, Marcin GUCIK, Stanisława, Władysław SYMULA, Róża WOŹNICZKA
  63. Anna, Jakub LINNERT, Renata KOPACZKO, Emilia, Jan KOPACZKO, Helena LINNERT, Tadeusz, Zofia, Józef MAŚLANA, Alojzy MĘDRZAK
  64. Anna, Józef HERDA, Horst HERDA, Andrzej KOMĘDERA, Czesława, Janusz KAŁANDYK, Tadeusz GRYGIEL, Władysław OLEARCZYK, Halina, Alfred, Jerzy HERDA, Anna, Władysław WRÓBEL, Hanna, Marek, Feliks SALA
  65. Janusz WOŹNIAK, Stefania, Karol GORCZYŃSKI, Aniela, Józef KULESZA, Maria, Władysław KULESZA, Michalina, Ludwik WOŹNIAK
  66. Maria, Józef ŚLIWA z dziećmi Anną, Julianem, Tadeuszem, Władysławem, Józef, Bronisława WRONA, synowa Halina, zięć Kazimierz, Bernadetta WIEROŃSKA, Michał DOBIJA, Katarzyna, Władysław TLAŁKA, Jerzy LEŻAŃSKI, Agata TLAŁKA, Michał, Marian
  67. Jadwiga, Władysław, Marek WOJCIECHOWICZ, Natalia, Władysław GRUSZCZYŃSKI, Janina, Józef LACH, Jadwiga KAŹMIERSKA, Jadwiga, Kazimierz WOJCIECHOWICZ, Stanisława MIŚKIEWICZ
  68. Bolesław ZAMARSKI, Rozalia, Władysław KRYSTEK, trzy córki, dwaj synowie, troje wnuków, Zofia, Florian ZAMARSKI, trzej synowie, córka Elżbieta, wnuki i prawnuki, Agnieszka, Michał DOBIJA, syn Józef, Antonina, Józef KUCHEJDA, córki i synowie, Zofia, Józef MROWIEC, dzieci, Maria, Andrzej GOWIN, Zdzisław SMOLAREK, Jerzy, Zofia BRAK, Jerzy LASKIEWICZ, Andrzej LEWICKI, Marian ZENNEGA, Maria PTASIŃSKA, kapłani: Zbigniew, Stanisław, Paweł, Zygmunt, Franciszek, Emil, siostry: Alojzja, Daria, Agata, Digna, Rita, Gonzaga
  69. Wanda, Jan MELA, Julianna, Mieczysław, Leszek, Marek LORENZ, Eugenia, Jakub, Maria, Józef ADAMEK, Anna KASPEREK, Stefania DROBNA, Irena PĄKCIŃSKA, Anna RUDY
  70. Józef KUCHEJDA, Józef, Antonina KUCHEJDA, Teresa, Józef WIECZOREK, Antonina, Antoni MAŚLANKA, Kamila, Stanisław ZAWIŁA, Ewa GĄSIOREK, Jan, Maria, Jan WÓJCIK, Maria, Michał JURASZEK
  71. Krzysztof, Marian, Zbigniew JANKOWIAK, Maria, Stanisław, Antoni, Józef MIGAS, Marcjanna, Stanisław MARSZAŁEK, Józef, Antoni, Janina, Marek STEC, Jerzy, Józef JNICZAK, Julia, Józef, Krzysztof WŁOCH, Anna MALENDOWICZ, Wojciech DZIUBEK, Zygmunt KOIM, Genowefa DENIS, ks. Stanisław LEJAWKA, ks. Adolf CHOJNACKI, ks. Emil MROCZEK, Janina GŁADYSZ
  72. Franciszek, Stanisława, Walerian DUROTEK, Apolonia, Franciszek ARAST, Ignacy, Marianna, Józef, Teresa, Wojciech ŚCIESZKA
  73. Maria, Władysław KROWIŃSKI, Katarzyna SEMENOWICZ, Helena NANTEL, Kazimierz DĄBEK, Agnieszka NIEDŹWIEDŹ, Kazimierz KROWIŃSKI
  74. Alfred KWAŚNY, Helena KARPAŁA, Justyna, Zbigniew WIECH
  75. Antoni JAKUBIEC, rodzice, rodzeństwo, Janina HRYŃ, Tadeusz, Bazyli, Tekla BILIŃSKI, Antonia, Wojciech DUBIEL, Henryk JANUŁA, Jan OLEK, Janina MATEJKOWSKA, Bronisława PRZYBYSZEWSKA, Maria, Władysław SKRZESIŃSKI, Władysława, Leopold BARTECZEK
  76. Antoni JAKUBIEC, rodzice, Stanisław JAKUBIEC, żona, synowie, Edward JAKUBIEC, żona, Tadeusz SZUMANEK, Franciszek LUKAS, żona, Wojciech, Grzegorz DUBIEL, Jan KUBICA, żona, syn, Jan OLEK, rodzice, bracia
  77. Janina HRYŃ, mąż, rodzice, Halina GIELTER, brat, rodzice, Michał STADNIK, Henryk JANULA, Jacek HAŁAT, Maria SKRZESIŃSKA, mąż, Władysława BARTECZEK, mąż
  78. Kazimierz, Genowefa, Józef, Helena, Jacek, Krystyna, Ryszard JAWORCZYKOWSKI, Klara, Elżbieta, Janina, Wilhelm BURKOWSKI, Maria RENKA, Berta, Adam ZUG
  79. Adolf NIEMIROWSKI, Jerzy BRAK, Edward HEŻYK
  80. Z rodzin: DZIEDZINA, PAWLIK, CICHOŃ
  81. Helena, Kazimierz HACZEK, Maria KÓSKA, z rodziny WORWA
  82. Władysław, Maria, Józef, Bronisław, Franciszek, Rudolf, Mia, Stefania BUSAK, Józef, Katarzyna, Stanisław, Wiktoria, Maria, Kazimierz ŚWIERAD
  83. Jan CZAJKOWSKI, rodzina, Władysława JADEŁŁO, rodzina, Łucja MIZERACKA, rodzina, Zofia UZIAŁKO, rodzina
  84. Maria, Franciszek KAPIAS, Elżbieta, Karol KAPIAS, Barbara KAPIAS, Anna, Franciszek GÓRKA, Maria, Wiktor GÓRKA, Helena, Jan GÓRKA, Zuzanna, Józef KAPIAS, Zofia ŚWIDERSKA, dusze w czyśćcu
  85. Józefa, Michał WANDZEL, rodzice, rodzeństwo Weronika, Wojciech, Albina, Jan, Zygmunt SUŁEK, Marta Sułek, Jan KONIOR, Ryszard STANEK, rodzice, Ewa SENDERACKA-SKOWRON, rodzina, Marianna, Władysław WANDZEL, krewni, przyjaciele potrzebujący pomocy
  86. Jan, Franciszka BIZOŃ, Antonina, Juliusz, Eugeniusz, Olga, Stefan, Józefa, Wojciech, Magdalena, Bogusław, Jan, Janina
  87. Zofia, Adam GOŃKA, Anna, Jan, Stanisław CHEDA
  88. Stanisław, Władysława, Anna, Teofil, Henryk, Wacław, Stanisław, Edward, Roma OLENDER
  89. Jan, Kazimiera, Adela, Stanisław, Krystyna, Adam, Henryk, Marianna, Janina IGNACIUK
  90. Zbigniew CHROBAK, Jadwiga, Rudolf SORDYL, Zuzanna, Franciszek CHROBAK, Agnieszka SZOPA, Maria, Jan FILOWSKI, Krystyna, Rudolf ADAMIEC
  91. Cecylia BOŻEK, rodzice, Halina, Bolesław BOŻEK, Wanda KRĘCIOCH, Małgorzata JABŁOŃSKA
  92. Anna, Władysława BEDNAREK, Jakub KOTAS, Władysława, Wojciech KUBACKI
  93. Gertruda GORYL, Władysława GIBAS
  94. Marian, Józef HARAŃCZYK, rodzina WAJDZIK I KŁAPTOCZ
  95. Amelia, Józef KOPEĆ, Rozalia, Jan KOPEĆ, Alina SZEWCZYK, Anna, Wawrzyniec STASIAK, Krystyna, Marian GABRYŚ
  96. Z rodzin KIPER, PAKUŁA, BŁĄKAŁA, ŚCIESZKA, BARTKÓW
  97. Zofia, Stanisław STANEK, Jan MORAŃSKI, Małgorzata, Stefan KAMIŃSKI, Kazimiera MORAŃSKA, Ryszard KADO
  98. Z rodziny RUS, Zdzisław KABAŁA, Maria, Kazimierz KOCZUR
  99. Konstancja, Kazimierz GAWROŃSKI, Stanisława, Tadeusz SETLAK, Henryk, Stanisław KONARZEWSKI, Helena, Marian GRABOWSKI, Elżbieta PRZYCHODNA
  100. Bogusława ZOŃ, Danuta KAWAŁEK, Katarzyna LIBIONKA, Irena, Marian SONTAG, Jerzy PACHOLEC, Krzysztof MAJOCHA, Kazimierz TYCZYŃSKI, Bronisława, Józef CEMBALA
  101. Józefa PASTESZ, Czesław JOŃCZYK, Stanisław BIŁKA
  102. Anna ROSNER-MAJCHER, Urszula MAŚLANKA, Edmund, Anna, Karol ROSNER, Aniela, Szymon, Irena, Wojciech MAJCHER, Piotr CZAUDERNA, Bronisława, Józef MAŚLANKA, Elżbieta, Bronisław PODSIADŁO
  103. Cecylia NIKIEL, Elżbieta MAGIERA, Klaudyna DZIEDZIC, Krzysztof WĘDZONY
  104. Aniela, Antoni, Maria RADZIWOŁEK, Stanisław SOŃTA
  105. Maria, Władysław NOWAK, Cecylia, Stefan SZUMNY, Maria, Józef KAJZAR, Ludwika, Ludwik DYM, Maria, Józef NOWAK
  106. Rudolf SZYMANEK, żona, Mieczysław, Zofia, Andrzej, Jan, Józef NIKIEL, Anna POBAK, Paweł GIERLACH, Juliusz DAWID, Henryk KOJDER
  107. Gertruda, Józef, Andrzej BIELEWICZ, Kazimierz WYROBA, Anna, Teodor, Stefania, Maria KASPERLIK
  108. Janina, Agnieszka, Ludwik, Dominik SUCHY, Barbara, Andrzej ZAKRZEWSKI, Janina GAJDA, Katarzyna KUCHTA, Aniela, Józef, Marian, Janina, Eugeniusz, Tadeusz SORDYL, Monika, Roman GLIBOWSKI, Janina, Jerzy GAŃCZARCZYK, Maria, Marta, Józef SZTEKLA, Jadwiga, Ignacy HAŁAT
  109. Maria, Józef, Katarzyna, Franciszek JABŁOŃSKI, Franciszek, Katarzyna, Bronisław, Genowefa, Marcin WITKO, Edward, Sławomir, Bolesława, Hieronim, Hanna, Waldemar STRZAŁKO, Anna, Krzysztof OLENDER
  110. Jan TOPOROWSKI, Genowefa, Adam, Wiesław BERDZIK
  111. Marcin SIKORA, Ludwika, Ludwik HUCZEK, zięć Eugeniusz
  112. Marian RYŚ, rodzeństwo, rodzice, teściowie, zmarli z rodziny
  113. Maria, Walenty NOWAK, rodzina, Katarzyna, Stanisław OZIMINA, córki Cecylia, Genowefa, Joanna, Józef SIUDA, Erna, Aleksander DROŻDŻ, z rodziny WÓJCIK, OZIMINA, Walenty, Mieczysław DOBIJA
  114. Balbina, Ludwik CZOPEK, Wanda, Albin BLAROWSKI, Cecylia, Franciszek BUREK, rodzina, dusze w czyśćcu
  115. Franciszek, Emilia, Lucjan, Stanisław KUBIENIEC, Maria KABOT, Zofia MAZUREK
  116. Jerzy, Teresa, Władysław ZIENKIEWICZ, Julian KORKOSZ, Teresa, Aleksander SKIBA
  117. Balbina, Ludwik MADEJ, Bartłomiej, Zofia, Ludwika, Karol MALIK, Julianna KRÓL
  118. Zofia, Rudolf BIEL, Anna, Józef PUDEŁKO, Irena, Leszek GRYGIERCZYK
  119. Jerzy CIEŚLA
  120. Genowefa, Franciszek KOWALSKI, Waleria, Witold DRABEK, Józef KASPEREK, Franciszek JAKUBIEC, Julia, Franciszek, Stanisław KASPEREK
  121. Wiesław OPAŁKA
  122. Stanisław, Jerzy RZEPECKI, Janina BAREŁA, Zdzisław DECOWSKI, rodzina WIECH
  123. Genowefa, Stanisław ŻARNOWSKI, Aniela MEREK, Wincenty SZCZYGIEŁ, Anna ŻABA, Leon GÓRKA, Honorata PACYNA
  124. Marian, Ignacy, Jadwiga HANDZLIK, Julia, Edmund ŚRODA, Janina, Marian TOMALIK, Ewa, Stanisław STRUGAŁA, z rodzin STRUGAŁA, HANDZLIK, ŚRODA, TOMALIK
  125. Henryk SOBCZYK, Janina RYNKIEWICZ, Danuta, Szczepan CHUCHNOWSKI, mąż Ryszard SOCHACKI, rodzice, Emilia, Janina, Irena, Michał, Józef, Bogumiła NOWAK
  126. Rodzina Andrzeja, Grażyny DROŻDŻ
  127. Maria KUBICA, Władysław BECH, Władysław DYBAŁ, Czesław ŁAKSA, Arkadiusz PLISZEK, Mirosław KŁODA, Krzysztof MADEJA, Krzysztof WOŹNIAK, Bożena JENDRYSEK, Piotr SZAŁAŚNY, Jerzy ŚWIERCZEK, Izabela JĘDRZEJAS
  128. Marianna, Józef GOLEC, Franciszka, Józef MICHALAK, Bronisława, Stanisław BARTOSZEK, syn Adam, Paulina, Wojciech WOJCIESZEK, Zofia, Paweł GOLEC
  129. Helena, Antoni PAWLIK, Anna, Józef KATANA, Maria, Antoni PAWLIK, synowie: Szczepan, Antoni, Józef), Maria, Józef MĘDRZAK, Tadeusz KRÓLICZEK, Helena KUBICA, Kazimierz STANDA
  130. Mieczysław, Ewa, Ryszard DĄBKOWSKI
  131. Janina, Alojzy CZERNEK, Paulina, Józef WNĘTRZAK
  132. Wanda, Leopold STEKLA, Teresa, Franciszek STEKLA, Brygida, Edward HEBDA, Kamila, Franciszek SORDYL, Irena, Edmund SORDYL, dusze w czyśćcu
  133. Czesław MYDLARZ
  134. Stefania, Józef KUCHARCZYK
  135. Józef KRZESZOWSKI, żona Jadwiga, syn Andrzej, Bronisław GAWLAS, syn Wiesław
  136. Zenon MIŁOSZ, Maria, Franciszek TOMALIK, synowie Fryderyk i Franciszek, Zofia TOMALIK, Stanisław PĘKSA, Helena SOJKA, Franciszka, Michał DOBIJA
  137. Elżbieta, Paweł KLAMA, Alojzja, Józef LEŚ, Franciszka, Andrzej BIZOŃ, Maria, Jan WIDLARZ
  138. Maria, Piotr, Paweł KOCEMBA, Anna, Piotr, Feliks BĄK, Jolanta GANSEL, Witold HORODECKI, Aleksander DYDUCH
  139. Józefa, Michał, Leopoldyna, Kazimierz, Maria ARASZKIEWICZ, Anna PYSZ, Leon, Barbara, Marta RYPIEŃ
  140. Genowefa, Józef GAWOR, Antoni IZYDORCZYK, Bronisława SZRELE
  141. Władysław, Józef, Zdzisław, Florian, Elżbieta, Maria, Dorota, Ewa, Marta WRZESZCZ, Jadwiga, Alojzy SZUTA, Krystyna, Bogdan KAPUŚCIK, Helena, Marian ŁUKASZEWSKI, Maria MATUSZEWSKA, Eugenia PONIKIEWSKA
  142. Irena, Mirosław KRZYSZTOSZ, Genowefa, Leon KOSZELSKI, Franciszka, Józef, Mirosław, Waldemar, Anna WIECZOREK, Anastazja, Karol KUŹWIK, Lucjan Stefania DUDEK, Lucyna, Daniel ŻELICHOWSKI, Bronisław, Robert MAKOWSKI, Jan FARYNA, Jan, Grażyna JĘDRUSIK, Władysław FIJAK, dusze w czyśćcu
  143. Marianna, Jan, Henryk BARYŁKA, Zofia KOWALCZYK, Wanda, Jan RECZEK, Genowefa, Stanisław, Mirosław PAPIERNIK, Helena, Wacław GÓRSKI, Wiktoria, Józef, Marian, Władysław, Anna SZEWCZYK, Sabina CZYŻEWSKA, Mieczysław LISIECKI
  144. Katarzyna, Marianna, Antoś, Maria, Teresa, Eugeniusz, Józef, Grzegorz BELNIAK, Aleksandra, Adam, Józef, Jadwiga, Piotr POPIELEWICZ, Kazimiera PAWLIK, Jadwiga, Bolesław WINIARCZYK, Zofia CZUDEK, Zuzia KOCZUR
  145. Władysław MŁYNARCZYK, Józef POTACZEK, z rodziny ANTOSIAKÓW, Irena, Kazimierz, Mirosław BUDZOŃ, Maria, Anna, Władysław, Krystyna, Józef, Klara, Wojciech MICHALCZEWSKI, Jan, Tadeusz, Regina, Kunegunda, Michał MŁYNARCZYK, dusze potrzebujące pomocy
  146. Stefania, Zdzisław DYDO, Anna, Sabina, Józef DYDO, Maria, Wojciech KURZEJA, Danuta, Tadeusz JURZAK, Helena, Antoni JURZAK, Aniela ŁOZA
  147. Helena MEDYŃSKA, Karol, Janina VOGTMAN, Andrzej, Jerzy DĘBSKI, Stanisław, Maria, Teresa, Jerzy ZABOROWSKI
  148. Stanisław TRZOPEK z żoną Józefą, Antoni TRZOPEK z żoną Anną, Julia, Zofia, Genowefa TRZOPEK, Tomasz KĘPYS z żoną Zofią, Karol ŁODZIANA z żoną Heleną, Maria PŁONKA, Zofia GOŁUCH, Józef URBAŃSKI
  149. z rodzin ALEKSY, CHRZAN, FAJFER, DUDKIEWICZ I GAWLAS
(stan do 4 listopada 2018, godz. 19.30)
Gdyby pojawiły się jakieś błędy bądź przekręcone nazwiska to przepraszamy i prosimy o korektę!

WYPOMINKI ROCZNE 2018/19
(za zmarłych modlimy się w każdą niedzielę o 7.15 -
wypominki są podzielone na dwie części i odczytywane na przemian)
  1. Ci, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej od Dnia Zadusznego 2017 do Dnia Zadusznego 2018, a których pogrzeby były w naszym kościele lub były prowadzone przez naszych duszpasterzy (wg. kolejności pogrzebów): Tadeusz SASAK, Franciszek TANISTRA, Józefa WARZECHA, Genowefa DOROBA, Józefa PYKA, Marek PIECUCH, Ryszard DĄBKOWSKI, Eugenia PALUCH, Józef DUDEK, Alicja SIUDYKA, Lesława KUBICA, Ewa DUDYS, Edward KARCZ, Janusz GRZYBOWSKI, Małgorzata JABŁOŃSKA, Renata POTOCZNA, Wera STASZEK, Maria KABOT, Wiesław MIKOŁAJEK, Maria KROWIŃSKA, Andrzej LABRYGA, Władysław FIJAK, Krzysztof MADEJA, Gabriela MUCHA. Helena KUBICA, Krystyna GACZOŁ, Jacek PURGAT, Mirosław LACH, Dorota BYRDY, Jadwiga BIAŁOGŁOWSKA, Mieczysław CZAPLA, Aniela WIERZBICKA, Antonina ANTONIK, Jolanta TURSKA, Krystyna SAWŁOWICZ, Jan CZAJKOWSKI, Jadwiga FURCZYK, Anna ROSNER-MAJCHER
  2. Kapłani, którzy pracowali w naszym kościele: infułat Emil MROCZEK, Emanuel FRANCUZ, Jerzy STRZYŻ, Stanisław SOKOŁOWSKI, Zygmunt PASTUSZKO, Aleksander KOTERWA, Mieczysław KĘDZIOR, Paweł JOCHYMEK, Stanisław DANIEL, Marian RATUSZNY, Stanisław GIBAŁKA, Tadeusz FYRLA, Paweł GRZĄDZIEL
  3. Kapłani, którzy pracowali w bielskich parafiach: Karol KASPERLIK, Franciszek ŻEBROK, Józef KOTERLA, Leopold PIETROSZEK, Andrzej SAPIŃSKI, Stanisław DYRDA, Henryk NOWORYTA, Józef ZYDEK, Franciszek CZERNIAWSKI, Władysław GORYL, Karol STAWOWY, Czesław ROGOWIEC, Józef BORACA, Marian MICHALIK, Piotr MAJKA, Aleksander KASOŃ, Jacek WIECZORKIEWICZ, Henryk SKUPIEŃ, Józef SANAK, Józef SZCZYPTA
  4. Kapłani emeryci: Piotr POLACZEK, Stanisław CZULAK, Antoni SZUTA, Jan FUDALA, Karol TOMALA, Stanisław DADAK, Franciszek JAŃCZY, Henryk LANGFORT
  5. Siostry Córki Bożej Miłości, które pracowały w naszej Parafii: s. GEMMA, s. WACŁAWA, s. WALERIA
  6. Franciszek Kania z rodziną
  7. Anna Borkowska z rodziną
  8. Tadeusz Uniwersał z rodziną
  9. Małgorzata i Czesław Buława z rodzicami
  10. Leokadia Horoszko
  11. Stanisław Kłaput
  12. Elżbieta Konwant
  13. Janina, Andrzej i Stanisław Suski
  14. Zygmunt Koim
  15. Władysław Fijak
  16. Andrzej Labryga
  17. Stanisław Jarząbek senior
  18. Stanisław Jarząbek junior
  19. Bolesław Sroka wraz z rodzicami z obu stron
  20. Zbigniew Iwanczuk wraz z rodzicami z obu stron
  21. Andrzej Jankowski
  22. Adamina Kisiel
  23. Paweł Kisiel
  24. Edward Korzec z rodzicami i bratem
  25. Karol Olma z Teklą i Teresą
  26. Bronisław Olma z żoną i synami
  27. Marianna Pilarz
  28. Stanisław Marszałek
  29. Karol Mędrala
  30. Józefa Mędrala
  31. Józef Śliwa z żoną Marią i dziećmi Anną, Julianem, Tadeuszem, Władysławem
  32. Józef Wrona z żoną Bronisławą, synowa Halina, zięć Kazimierz
  33. Bernadetta Wierońska
  34. Michał Dobija
  35. Władysław Tlałka z żoną Katarzyną
  36. Jerzy Leżański
  37. Agata Tlałka
  38. Michał i Marian
  39. Jadwiga i Jan Krzemień
  40. Bronisława i Józef Kawończyk
  41. Stanisław Kuchta
  42. Maria, Franciszek Brańka, synowie: Edward, Jan, Franciszek, Adam
  43. Janina, Stanisława, Józefa Wajdzik, zięć Czesław Kłaptocz
  44. Stanisław Symula z żoną Danutą
  45. Marcin Gucik z żoną Antoniną
  46. Józef Nycz z żoną Stefanią
  47. Tadeusz Dwornik z żoną Antoniną
  48. Sławomira Kasperek
  49. Maria, Tadeusz Dyduch
  50. Kazimierz Kubieniec z rodzicami
  51. Jan Chowaniec
  52. Stefania Jeske
  53. Ryszard Jeske
  54. Marian Ponikiewski z rodzicami
  55. Wiktoria, Władysław Worek
  56. Genowefa, Stanisław Mularz
  57. Czesław i Małgorzata Kania
  58. Zmarli rodzice, rodzeństwo z rodziny Szczyrbowskich
  59. Antoni Gilowski
  60. Janusz Śliwiński
  61. Helena, Władysław Krajewscy
  62. Lucyna, Helena, Julian Śliwińscy
  63. Lucyna Czernik
  64. Ewa Kuferska z dziadkami i rodziną
  65. Zofia i Jan Skawińscy
  66. Marianna Jabłońska
  67. Helena Ziemska
  68. Tadeusz Paszek
  69. Józef i Halina Cader
  70. Joanna i Stanisław Brückner
  71. Jacek Jarczok
  72. Jan Jarczok
  73. Zbigniew Klimczak z rodzicami i rodzeństwem
  74. Leon Magiera
  75. Eleonora Magiera
  76. Karol Duława
  77. Dawca nerki do przeszczepu
  78. Ryszard Grabowski
  79. Anna Latasiewicz
  80. Władysława i Franciszek Przybyła
  81. Seweryn Pliszek z synami Arkadiuszem, Wojciechem i Mirosławem wraz z rodzicami Marią i Józefem Hohoł
  82. Bronisława i Tomasz Malczyk z synem Henrykiem
  83. Bolesław Mrowiec z rodzicami
  84. Marianna, Zofia, Rudolf Walter
  85. Tadeusz Matyja
  86. Henryk, Zofia, Ignacy Flaszka
  87. Jakub Wawrzuła z rodzicami
  88. Bronisław Kiszczak z rodzicami
  89. Józef Krupnik z żoną
  90. Mieczysław Kowalówka z rodzicami
  91. Ludwik, Janina Sordyl
  92. Karol, Cecylia Klaczek
  93. Małgorzata Jabłońska
  94. Marta Jabłońska
  95. Stefan Jabłoński
  96. Józef, Władysława Liszka z synem Mieczysławem i córką Krystyną
  97. Stefan, Stefania Adamczyk z synem Antonim
  98. Izabela, Kazimierz Pindel z rodzicami
  99. Joanna i Bronisław Wrona z rodzicami
  100. Anna Matejko
  101. Jakub Fiut
  102. z rodzin Modliszewskich, Borowskich
  103. Bronisława i Ignacy Trocha
  104. Antoni Janik
  105. Juliusz Krupa
  106. Barbara Janik
  107. Jerzy Byrski
  108. Danuta Wądrzyk
  109. Anastazja, Adam Ingram
  110. Helena, Wincenty Michnik
  111. Jan Sąsiadek
  112. z rodziny Sahajdak
  113. zmarli na Syberii
  114. Aleksandra i Zbigniew Then z rodzicami
  115. Władysław Laszczak z rodziną
  116. Helena i Wiktoria Jękal
  117. Helena Hudomięt
  118. Lucjan Hudomięt
  119. Karolina i Józef Zwardoń
  120. Anna i Stanisław Hudomięt
  121. Stefania i Władysław Szpoczek, córka Irena wraz z rodzicami i rodzeństwem z obu stron
  122. Jadwiga i Władysław Wawrzyńczyk
  123. Wanda Jachnicka
  124. Alina Jachnicka
  125. Jan Jachnicki zmarli rodzice i bratowa
  126. Stanisława Leszczyńska
  127. Tadeusz Leszczyński
  128. Maria Stach
  129. Władysław Stach
  130. Helena i Bolesław Czylok
  131. Rudolf Małyś
  132. Elżbieta Zemanek
  133. Józef Zemanek
  134. Leopolda Michalik z rodzicami i siostrami
  135. Helena i Józef Waluś z córką Marią z mężem
  136. Helena Pawlik
  137. Antoni Pawlik
  138. Helena Kubica
  139. Kazimierz Purgat
  140. Eugenia i Piotr Radzio
  141. Andrzej Radzio
  142. Zofia i Stanisław Stanek
  143. Edward i Helena Damek
  144. Stanisława Gazda
  145. Genowefa Kiper
  146. Barbara Pakuła
  147. Mikołaj Pakuła
  148. Ryszard Kiper
  149. Józef Kiper
  150. Ludwik Czopek
  151. Balbina Czopek
  152. Stanisław Czopek
  153. Albin Blarowski
  154. Wanda Blarowska
  155. Ludwika i Zygmunt Setlak
  156. Jadwiga, Anna, Ryszard Grabowscy
  157. Antonina i Antoni Przychodni
  158. Marianna, Stanisław, Krzysztof Saczuk
  159. Anna, Karol Kuglarz
  160. Bronisław Ciućka
  161. Iwan Oleksin
  162. Anna Rosner-Majcher
  163. Urszula Maślanka
  164. Edmund Rosner
  165. z rodziny Kowacz, Łysoń, Matusiak
  166. Helena Błońska
  167. Władysław Błoński
  168. Genowefa, Feliks Jakubiec z synem
  169. Wojciech, Julia Mędrygał z dziećmi
  170. Zofia Korzeniowska
  171. Józef Korzeniowski
  172. Julia i Feliks Kliś z dziećmi
  173. Janina i Andrzej Kubas
  174. Magdalena Rączka z rodzicami Janem i Natalią Petrzak i z bratem Romanem Petrzak
  175. Maria Jura z mężem Franciszkiem
  176. Szczepan Pawlik z córką Jadwigą
  177. Eugenia Szebeszczyk
  178. Józef Szebeszczyk
  179. Jacenty Baran
  180. Katarzyna Banek
  181. Zofia Żywczak
  182. Krzysztof Pełka
  183. Tadeusz Handzlik
  184. Władysław Kwaśniewski
  185. Franciszek i Kazimiera Chwałek
  186. Anna, Kazimierz Grabscy
  187. Julia, Leon Grabscy
  188. Jan, Józef, Aniela Tomiczek
  189. Jan, Mieczysław, Zbigniew Pawlus
  190. Wanda, Alojzy Kocur
  191. Grzegorz Klecza
  192. Piotr Cegłowski
  193. Grzegorz Leda
  194. Zbigniew Chmielniak
  195. Ludwik Grabski
  196. Czesław Różycki
  197. Mirosław Kłoda
  198. Zygmunt Hyży z rodzicami i teściami
  199. z rodziny Grygierczyków, Szczerbowskich, Woźniczków
  200. Tadeusz Lułak
  201. Marian Golarz
  202. Mieczysław Wójcik
  203. Władysław Kołaczek
  204. Franciszek Olber
  205. Maria Golec
  206. Anna Olber
  207. Marian Sordyl
  208. Stanisław Cideł
  209. Zdzisław Pelc
  210. Maria i Emil Trąbała z rodzicami
  211. Marek Piecuch z rodzicami Janiną i Władysławem Piecuch
  212. Helena i Jakub Pawlik
  213. Franciszek i Andrzej Pawlik
  214. Jan i Józefa Wszołek
  215. Stanisław i Kazimierz Wszołek
  216. Helena i Józef Ziomek
  217. Danuta Rzeszutko
  218. Kazimierz Suwaj
  219. Michał Wszołek
  220. Julia Zajączkowska
  221. Władysław Pustułka
  222. Małgorzata Pustułka
  223. Franciszka i Władysław Pieczka z rodzicami
  224. Maria Teda
  225. Stefan Skrzyp
  226. Janina Skrzyp
  227. Jan Czarnik z rodzicami
  228. Zofia, Władysław Ślipek
  229. Anna, Stanisław, Czesław, Antoni z rodziny Czartoliński
  230. Wanda, Stanisław, Otylia, Franciszek z rodziny Micek
  231. Joanna, Piotr Krywult
  232. Zofia, Władysław Krywult
  233. Maria, Józef Wiech
  234. Genowefa Żarnowska
  235. Stanisław Żarnowski
  236. Regina Kuszmider
  237. Elżbieta i Franciszek Ulczok
  238. Zofia i Józef Kuszmider
  239. Katarzyna i Kazimierz Kaczmarek
  240. Teodozja Micherda
  241. Stefania i Stanisław Kaczmarek
  242. Andrzej i Pelagia Furgała
  243. Zbigniew Juściński
  244. Feliks Wawok
  245. Leon Juściński
  246. Marian Handzlik
  247. Janina i Alojz Czernek
  248. Paulina i Józef Wnętrzak
  249. rodzice Maria i Ludwik Marek oraz brat Stanisław
  250. Walenty Nikiel z żoną Marią
  251. Jan Nikiel z żoną Anną
  252. Zdzisława Nikiel
  253. Wanda Górka
  254. Józef Górka
  255. Karol Dziki
  256. Maria i Paweł Klama
  257. Teresa Radzioch
  258. Irena Miekin
  259. Stanisław Bizoń
  260. Krystyna Niemczyk
  261. Anna, Franciszek, Tadeusz, Stanisław Janeczko
  262. Krzysztof Jankowiak
  263. Antoni Migas
  264. Walerian Durołek z rodzicami
  265. Ignacy Ścieszka z żoną
  266. Róża Woźniczka
  267. Janusz Gołdyn
  268. z rodzin Sowa, Janczura, Lebiecki, Ziemianek
  269. Józef Sojka
  270. Zofia, Michał, Jan, Damian, Wójciak
  271. Irena i Kazimierz Budzoń
  272. Władysław Młynarzyk
  273. Stanisław Lazarko
  274. Stanisława Kochel z rodziną
  275. Karol i Antonina, Stanisław i Józefa, Kuba i Władysław, Władysław i Małgorzata
  276. Leszek Żak z rodzicami, Stanisław Kowalczyk
  277. Władysław Michalik
  278. Marianna Brudzińska
  279. Tadeusz Brudziński, dziadkowie
  280. członkowie Straży Honorowej NSPJ
  281. członkowie Franciszkańskiego Zakonu Świeckiego
  282. członkowie Żywego Różańca
  283. z rodziny Aleksy, Chrzan, Fajfer, Dudkiewicz i Gawlas
  284. dusze w czyśćcu cierpiące
Gdyby pojawiły się jakieś błędy bądź przekręcone nazwiska to przepraszamy i prosimy o korektę!
MODLITWA ZA ZMARLYCH
Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz swą władzę nad żywymi i umarłymi, Ty okazujesz miłosierdzie wszystkim ludziom, pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy dostąpili z Twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego chwalili Cię bez końca. Przez Chrystusa, Pana naszego.
Amen.


Boże, który sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, daj Twoim zmarłym sługom i służebnicom, których w tej modlitwie wspominamy, udział w Jego zwycięstwie nad śmiercią, aby mogli na wieki oglądać Ciebie, swojego Stwórcę i Odkupiciela. Przez Chrystusa, Pana naszego.
Amen.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.