Ogłoszenia
serce.katolik.bielsko.pl
Od 20 do 27 października 2019
Pobierz najnowszy Informator - plik pdf

 1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.45.
 2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zachęcamy do wsparcia działalności misyjnej prowadzonej przez s. Bonawenturę w Boliwii, o której mówił ks. Mateusz w ubiegłą niedzielę.
 3. Oaza Rodzin naszej Parafii zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w przyszłą sobotę 26.10.2019 od godz. 15.00 w krypcie. W programie wiele atrakcji i zabaw dla dzieci oraz kawa z ciastem dla dorosłych w kawiarence PULS.
 4. Kandydaci do bierzmowania będą mieli swoje rekolekcje od piątku do niedzieli w naszym kościele. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwo eucharystyczne – „wieczór chwały” w sobotę na godz. 19.30 do kaplicy.
 5. W sobotę przypada 33. rocznica uroczystego poświęcenia naszego kościoła. Jest to okazja do modlitwy za budowniczych i ofiarodawców z śp. Księdzem Infułatem Emilem Mroczkiem na czele. Mszę św. w ich intencji będziemy celebrowali w niedzielę o godz. 12.00.
 6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali ODPUST PARAFIALNY z racji uroczystości św. Judy Tadeusza. Kazanie wygłosi i Sumie Odpustowej będzie przewodniczył, ks. Tomasz Chrzan, do niedawna rezydent w naszej Parafii. Suma Odpustowa o godz. 12.00 a po niej procesja eucharystyczna wokół kościoła.
 7. Przy wyjściu z kościoła można się zaopatrywać w kartki na wypominki za zmarłych – białe na tzw. zwykłe i kolorowe na wypominki roczne.
 8. Zapraszamy na kawę i pyszny sernik do kawiarenki PULS po Mszach o 7.30, 9.00 i 10.30.
PONADTO W INFORMATORZE PARAFIALNYM ZNAJDZIEMY:
 • O domu dziecka "Nadzieja" w Boliwii.
 • Statystyka misyjna.
 • O projekcji Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego.
 • O koncercie charytatywnym "Oczy Etiopii".
 • Przypomnienie godzin pracy kancelarii parafialnej.
 • O katechezach przygotowujących dorosłych do bierzmowania.
 • O O "Korowodzie Świętych"
 • O Balu Wszystkich Świętych.
Informacje o obchodach liturgicznych tygodnia, porządek nabożeństw i intencje mszalne oraz zapowiedzi przedślubne. Zachęcamy do zabierania INFORMATORA.

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Traugutta 13, 43-300 Bielsko-Biała, 33 819 12 12, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.serce.katolik.bielsko.pl

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.