Ogłoszenia
serce.katolik.bielsko.pl
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
18 listopada 2018
  1. W przyszłą niedzielę diecezjalna Akcja Katolicka będzie celebrowała swoje święto w naszym kościele pod przewodnictwem ks. bpa Romana Pindla. Od 16.15 adoracja Najśw. Sakramentu a o 17.00 Eucharystia.
  2. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę po Polsce w dniach od 30 kwietnia do 4 maja 2019r. W programie m.in. Niepokalanów, Warszawa, Gietrzwałd, Sokółka, Kodeń, Białystok, Zamość i Łańcut. Szczegóły dalej! Informacje i zapisy u ks. Przemysława.
  3. Wciąż można nabyć Kalendarz Parafialny. Znajdziemy w nim m.in. zdjęcia z naszego kościoła. Cena kalendarza: 12 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wakacyjny wyjazd młodzieży.
  4. Dalej serdecznej modlitwie wszystkich polecamy p. Andrzeja, naszego organistę, by wyprosić dla Niego powrót do zdrowia i pełni sił oraz do posługi w naszym kościele.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej
ul. Traugutta 13, 43-300 Bielsko-Biała, 33 819 12 12, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.serce.katolik.bielsko.pl
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.