Ogłoszenia
serce.katolik.bielsko.pl
Od 29 listopada do 6 grudnia 2020

Pobierz najnowszy Informator - plik pdf
Wypominki 2020 - plik pdf

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dzisiaj rozpoczynamy nowy rok kościelny i liturgiczny. W zakrystii są dostępne opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
 2. W czwartek o godz. 18.30 Msza św. za śp. ks. infułata Emila Mroczka w 4. rocznicę śmierci.
 3. Straż Honorowa zachęca do nabycia płyty DVD z filmem „Najświętsze Serce”. Film miał swoją premierę w kinach na początku tego roku. Jest to dokument fabularyzowany przedstawiający historię pisarki, którą w niezwykły sposób wciąga śledztwo w sprawie historii objawień św. Małgorzaty Alacoque. Zamówienie na płytę można składać w zakrystii. Koszt 20zł.
 4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Serdecznie zapraszamy na Godzinę Świętą w I czwartek od 17.15. Nabożeństwo do Najśw. Serca P. Jezusa w I piątek po Mszy Św. o godz. 8.00 i 18.30. Zbiórka w czasie Mszy św. w I piątek przeznaczona jest na pomoc rodzinom w Syrii. W I sobotę po Mszy Św. o godz. 8.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi (różaniec i rozmyślanie).
 5. Okazja do spowiedzi św. w kaplicy Miłosierdzia Bożego, pół godziny przed Mszą św. (pięć minut przed Mszą św. kapłan wychodzi z konfesjonału by celebrować Eucharystię). Ponadto dodatkowa okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 7.00 do 7.55 i 17.00 do 18.25. Ksiądz Misjonarz Miłosierdzia w tym tygodniu będzie dyżurował w środę od 17.00 do 18.00.
 6. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dekoracji adwentowej i noworocznej.
PONADTO W INFORMATORZE PARAFIALNYM ZNAJDZIEMY:
 • O tematyce programu duszpasterskiego.
 • Więcej o kalendarzu parafialnym.
 • Apel Prezydium KEP.
 • Informacje Kurii Diecezjalnej.
 • O Adwencie w naszej Parafii.
 • O dyspensie na uroczystości barbórkowe.
Informacje o obchodach liturgicznych tygodnia, porządek nabożeństw i intencje mszalne oraz zapowiedzi przedślubne. Zachęcamy do zabierania INFORMATORA.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej.
W bieżącym numerze Gościa Niedzielnego m.in.:
 • Początek cyklu adwentowego: „Objawiło się życie”.
W bieżącym numerze NIEDZIELI m.in.:
 • Jak przeżyć Adwent w czasie pandemii (z dołączoną płytą)?


Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Traugutta 13, 43-300 Bielsko-Biała, 33 819 12 12, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.serce.katolik.bielsko.pl

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.