Ogłoszenia
serce.katolik.bielsko.pl
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
16 września 2018
 1. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie bezpłatnego informatora parafialnego „z Serca”. Zachęcamy do zabierania i korzystania. Gdyby się zdarzyły jakieś błędy, to przepraszamy i prosimy o korektę!
 2. Dzisiaj, w Dzień Środków Społecznego Przekazu przy drzwiach kościoła można złożyć do skarbon ofiarę na diecezjalne radio "Anioł Beskidów".
 3. Całą młodzież, zwłaszcza uczącą się w szkołach położonych na terenie naszej Parafii, zapraszamy do naszego kościoła we wtorek, 18 września br. na Mszę świętą o godzinie 13.30 by celebrować święto patronalne młodzieży w dzień św. Stanisława Kostki.
  Zaś uczniów szkół podstawowych, zwłaszcza ze Szkoły nr 38, zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00.
 4. Przypominamy, że w każdy piątek miesiąca odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 a w trzeci piątek miesiąca (czyli właśnie w tym tygodniu) jest cała Godzina Miłosierdzia zwieńczona Eucharystią o godz. 16.00!
 5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 22 września. Zapisy w zakrystii.
 6. Kandydatów do bierzmowania z klas VII, VIII i III gimnazjum zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30.
 7. W niedzielę Msza Św. o godz. 10.30 jest ze szczególnym udziałem dzieci. Na tej Mszy Św. dzieci bardziej aktywnie włączają się w celebrowanie liturgii i pomagają wszystkim w jej przeżywaniu. W czasie tej Mszy św. jest tez specjalne słowo skierowane do dzieci. W związku z tym w Informatorze pojawił się mały dodatek dla dzieci.
  Ponadto dzieci, które jeszcze nie były do I Komunii Św. mogą przyjąć indywidualne błogosławieństwo po każdej Mszy Św. w każdą niedzielę.
  W tym celu zaraz po błogosławieństwie ogólnym, kończącym Mszę Św., zapraszamy by podeszły do stopnia komunijnego przed ołtarz.
 8. Karolek i Norbert oraz ich rodzice dziękują serdecznie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę przed drzwiami kościoła na leczenie dzieci.
 9. PONADTO W INFORMATORZE PARAFIALNYM ZNAJDZIEMY:
  - O okazji do spowiedzi św. w naszym kościele.
  - O święcie patronalnym młodzieży.
  - O pielgrzymce rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej.
  - O 55. Pokutnym Marszu Różańcowym.
  - O Dniach Kromki Chleba Caritas.
  - Informacje o obchodach liturgicznych tygodnia, porządek nabożeństw i intencje mszalne. Zachęcamy do zabierania INFORMATORA.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.