Wiadomości
serce.katolik.bielsko.pl
Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich Parafian i Gości na doroczny Parafialny Festyn Rodzinny "przy Sercu", który odbędzie się w II niedzielę czerwca (10 czerwca), w dniu odpustu parafialnego.
Program imprezy tradycyjnie rozpocznie się o 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego. Przez cały czas trwania Festynu przewidywane są liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych – Piosenki z tamtych lat w wykonaniu naszej młodzieży, koncert zespołu regionalnego Hulajniki, Karaoke, loteria fantowa dla dzieci i dorosłych z losowaniem naprawdę ciekawych nagród, w tym nagrody głównej – Bon podarunkowy do wykorzystania w biurze podróży Orlando Travel na wycieczkę marzeń. Dochód z Festynu pragniemy przeznaczyć na wakacyjne wyjazdy dzieci i młodzieży z naszej parafii.
Będzie coś dla ducha - koncert ewangelizacyjny Tomka Kamińskiego z świadectwem. Nie zabraknie przysmaków z grilla, dobrej kawy ciasta i gofrów.
Dla najmłodszych będą przygotowana dmuchana zjeżdżalnia i rwący potok, gry i zabawy sportowe, malowanie buziek. Nie lada emocji dostarczy nam kolejna edycja meczu Piłki Nożnej, której finałem będzie rozgrywka Księża - Parafianie.
Zapraszamy wszystkich na to niedzielne popołudnie, by wspólnie spędzić czas na dobrej zabawie.
Spotkajmy się „przy Sercu"...

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Słowo na dzisiaj

Mt 6, 7-15 | Jezus powiedział do swoich uczniów: «Modląc się, nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich!...

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.