Wiadomości
serce.katolik.bielsko.pl
Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich Parafian i Gości na doroczny Parafialny Festyn Rodzinny "przy Sercu", który odbędzie się w II niedzielę czerwca (10 czerwca), w dniu odpustu parafialnego.
Program imprezy tradycyjnie rozpocznie się o 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego. Przez cały czas trwania Festynu przewidywane są liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych – Piosenki z tamtych lat w wykonaniu naszej młodzieży, koncert zespołu regionalnego Hulajniki, Karaoke, loteria fantowa dla dzieci i dorosłych z losowaniem naprawdę ciekawych nagród, w tym nagrody głównej – Bon podarunkowy do wykorzystania w biurze podróży Orlando Travel na wycieczkę marzeń. Dochód z Festynu pragniemy przeznaczyć na wakacyjne wyjazdy dzieci i młodzieży z naszej parafii.
Będzie coś dla ducha - koncert ewangelizacyjny Tomka Kamińskiego z świadectwem. Nie zabraknie przysmaków z grilla, dobrej kawy ciasta i gofrów.
Dla najmłodszych będą przygotowana dmuchana zjeżdżalnia i rwący potok, gry i zabawy sportowe, malowanie buziek. Nie lada emocji dostarczy nam kolejna edycja meczu Piłki Nożnej, której finałem będzie rozgrywka Księża - Parafianie.
Zapraszamy wszystkich na to niedzielne popołudnie, by wspólnie spędzić czas na dobrej zabawie.
Spotkajmy się „przy Sercu"...

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Słowo na dzisiaj

J 2, 1-11 | W Kanie Galilejskiej odbywało się wesele i była tam Matka Jezusa. Zaproszono na to wesele także Jezusa i Jego uczniów. A kiedy zabrakło wina, Matka Jezusa rzekła do Niego: «Nie mają...

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.