Wiadomości
serce.katolik.bielsko.pl
  1. dzień (400 km) 30 IV - Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Niepokalanowa, związanego z działalnością św. Maksymiliana Kolbe. Następnie spacer po Starym Mieście Warszawy: Zamek Królewski (z zewnątrz), Kolumna Zygmunta, archikatedra św. Jana. Obiadokolacja i nocleg w Warszawie lub najbliższej okolicy.
  2. dzień (250 km) 1 V - Po śniadaniu indywidualne zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Następnie nawiedzenie grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Po południu program duszpasterski w Gietrzwałdzie, jedynym w Polsce miejscu Objawień Maryjnych uznanych przez Kościół: Msza św., droga krzyżowa, spacer do źródełka. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Gietrzwałdu.
  3. dzień (360 km) 2 V - Po śniadaniu nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej w Świętej Lipce. Następnie rejs Papieskim Szlakiem ze Studzienicznej do Augustowa (lub odwrotnie). Po południu przejazd do Sokółki, gdzie 12 X 2008 miał miejsce Cud Eucharystyczny. Obiadokolacja i nocleg w Sokółce.
  4. dzień (390 km) 3 V - Po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie oraz spacer po Białymstoku: Sanktuarium bł. Michała Sopoćki, zespół pałacowo-parkowy Branickich, zwany „Podlaskim Wersalem”, katedra. Po południu nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podlasia w Kodniu. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Zamościa.
  5. dzień (440 km) 4 V - Po śniadaniu spacer po Zamościu, jednym z najpiękniejszych polskich miast: Rynek z ratuszem, katedra, zamek Zamojskich. Następnie zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego w Łańcucie.
    Około godz. 21.00 zakończenie pielgrzymki.
CENA: 890,00 zł
Obejmuje przejazd autokarem, 4 noclegi z obiadokolacjami i śniadaniami (hotele/pensjonaty, pokoje 2, 3, 4-os. z węzłem sanitarnym), opiekę, pilota, przewodnictwo oraz podatek VAT.

UWAGA! Na wstępy, lokalnych przewodników oraz napoje do obiadokolacji prosimy przygotować ok. 120 zł.
Przy zapisie przyjmowana jest zaliczka w wysokości 200 zł do końca grudnia.
Pozostałą część należy wpłacić do końca marca.

ORGANIZATOR:
PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIELSKU-BIAŁEJ
Usługi TURYSTYCZNE STACHURA; 45-070 Opole, ul. St. Dubois 9/1a, tel./fax: 77 44 10 540
Informacje i zapisy: ks. Przemek Gawlas (w zakrystii lub w kancelarii / piątek 16.00-17.00/)
Serdecznie zapraszamy!
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Słowo na dzisiaj

Łk 12, 49-53 | Jezus powiedział do swoich uczniów: «Przyszedłem ogień rzucić na ziemię i jakże pragnę, ażeby już zapłonął. Chrzest mam przyjąć, i jakiej doznaję udręki, aż się to stanie....

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.