- W niektóre dni kancelaria parafialna będzie nieczynna.
- W zakrystii cały czas jest dostępna woda pobłogosławiona (święcona).
- Gdy ktoś nie może przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie jest jeszcze „kolęda” dodatkowa 12 stycznia. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii.
2 grudnia 2018,
Niedziela godz.14.00
- Ks. Marcin Aleksy - Boryczki 11
- Ks. Sebastian Fajfer - Boryczki 13
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Boryczki 3, 5, 7, 9
- Ks. Przemysław Gawlas - Boryczki 1
8 grudnia 2018,
Sobota godz. 14.00
- Ks. Marcin Aleksy - Mickiewicza 32-34
- Ks. Sebastian Fajfer - Mickiewicza 26-30a
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Mickiewicza 35-46
9 grudnia 2018,
Niedziela godz.14.00
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Piastowska 26, 28, 30
- Ks. Przemysław Gawlas - Piastowska 12,12A,12B,16,18
15 grudnia 2018,
Sobota godz.14.00
- Ks. Marcin Aleksy - Piastowska 22, 24
- Ks. Sebastian Fajfer - Starobielska 1/ 1-40
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Starobielska 3/ 41-88
- Ks. Przemysław Gawlas - Starobielska 1/ 41-88
16 grudnia 2018,
Niedziela godz.14.00
- Ks. Marcin Aleksy - Asnyka 4/ 45-88
- Ks. Sebastian Fajfer - Asnyka 4/ 1-44
- Ks. Przemysław Gawlas - Starobielska 3/ 1-40
27 grudnia 2018,
Czwartek godz.15.00
- Ks. Marcin Aleksy - Kolumnowa, Błotna, Listopadowa 112 koniec
- Ks. Sebastian Fajfer - Słowackiego 45
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Starobielska 5 – koniec, 8 (klatki I – IV)
- Ks. Przemysław Gawlas - Słowackiego 21-26, 28-28c
28 grudnia 2018,
Piątek godz.15.00
- Ks. Marcin Aleksy - 3 Maja 14-29, 31-39, Piastowska 1, 3, 5, 7, 15
- Ks. Sebastian Fajfer - Sixta 6-23
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Czecha, Asnyka 7, Kresowa
- Ks. Przemysław Gawlas - Podwale, Kilińskiego
29 grudnia 2018,
Sobota godz.14.00
- Ks. Marcin Aleksy - Słowackiego 28e-38, Struga, Urzędnicza
- Ks. Sebastian Fajfer - Trakcyjna, Grażyńskiego 67-koniec, Mostowa, Dubois, Gazownicza
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Słowackiego 41-44, 46-65, 66 – koniec
- Ks. Przemysław Gawlas - Listopadowa 48-70, Lubertowicza, Chopina
30 grudnia 2018,
Niedziela godz.14.00
- Ks. Marcin Aleksy - Przybyły 1 – 8
- Ks. Sebastian Fajfer - Grunwaldzka 2-12, Drukarzy
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Warszawska, Piastowska 2, 4, 6, 8, 10
- Ks. Przemysław Gawlas - Grunwaldzka 14-20 i 1
2 stycznia 2019,
Środa godz.15.00
- Ks. Marcin Aleksy - Przybyły 10 – 12
- Ks. Sebastian Fajfer - Traugutta 1-7
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Krasińskiego
- Ks. Przemysław Gawlas - Żeromskiego 1-10a, Korna, Żeromskiego 12-14
3 stycznia 2019,
Czwartek godz.15.00
- Ks. Marcin Aleksy - Kozia 3, 3a
- Ks. Sebastian Fajfer - Kozia 1, 1a
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Kozia 15, 15a
- Ks. Przemysław Gawlas - Kozia 5, 6a, 9
4 stycznia 2019,
Piątek godz. 15.00
- Ks. Sebastian Fajfer - Kozia 2a, 4a
- Ks. Przemysław Gawlas - Filarowa
5 stycznia 2019,
Sobota godz.14.00
- Ks. Marcin Aleksy - Krecia, Sarni Stok 83,84,7
- Ks. Sebastian Fajfer - Kozia 7, 7a, 7b
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Kozia 11, 11a, 12, 14
- Ks. Przemysław Gawlas - Kozia 8, 10
6 stycznia 2019,
Niedziela godz. 14.00
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Sarni Stok 82, Kozia 13, 13a
- Ks. Przemysław Gawlas - Sarni Stok 78, Kozia 17, 17a
7 stycznia 2019,
Poniedziałek godz.14.00
- Ks. Mateusz Dudkiewicz - Czechowicka, Traugutta 27,29, Lipowa
8 stycznia 2019,
Wtorek godz.15.00
- Ks. Marcin Aleksy - Grażyńskiego 27-52
- Ks. Sebastian Fajfer - Konarskiego, Korczaka, Jasna, Kosynierów
10 stycznia 2019,
Czwartek godz.15.00
- Ks. Marcin Aleksy - Matejki, Dąbrowskiego
12 stycznia 2019,
Sobota godz.14.00
- KOLĘDA DODATKOWA