Wiadomości
serce.katolik.bielsko.pl
W sobotę, 15 lutego 2020 odbył się kolejny bal karnawałowy.
Bal Karnawałowy A.D. 2020

Za nami już kolejny parafialny Bal Karnawałowy, na którym bawiła się w tym roku rekordowa liczba aż 117 osób!
Coroczna impreza gromadzi w naszej kościelnej krypcie wielu gości, którzy w świetnym towarzystwie chcą spędzić szalony taneczny wieczór. W tym roku wyjątkowa frekwencja sprawiła, iż czuliśmy się jak na całkiem dużym weselu!
Na początek zostało wykonane zdjęcie grupowe, następnie para za parą ruszyliśmy do uroczystego poloneza i klasycznego walca. Można też było spróbować swoich sił w tańcu o nazwie "Belgijka".
Pyszny poczęstunek w formie ciepłego dania oraz bufetu szwedzkiego, muzyka z lat 70', 80' i 90' oraz współczesne kawałki porywające do tańca wszystkich niezależnie od wieku, świetna animacja muzyczna Pana Darka jako Maestro i DJ'a w jednej osobie były kluczowymi aspektami udanego wieczoru. Nie mogę nie wspomnieć o "performance" Jezioro Łabędzie w wykonaniu mężczyzn. Oklaskom i wiwatom nie było końca....
Gdy wybiła północ, zabawa trwała w najlepsze. Parkiet tętnił życiem w zasadzie cały czas z małymi przerwami na poczęstunek.
Był to ostatni Bal Karnawałowy przed gruntownym remontem krypty. Następnym razem spotkamy się już w odświeżonej i zmodernizowanej sali. Aby doszło do szybkiej realizacji tego przedsięwzięcia, niezbędne są spore nakłady finansowe; dobrowolne datki można było składać już w czasie imprezy. Sprawa jest wciąż aktualna, więc jeśli ktoś jeszcze wyrazi chęć wsparcia tej inicjatywy- zapraszamy! Szczegółowe informacje u naszych Duszpasterzy...
Składamy serdeczne podziękowania za organizację Balu Karnawałowego, dzięki czemu mogliśmy uczestniczyć w świetnej zabawie, spotkać się z przyjaciółmi i znajomymi oraz zgromadzić kolejne pozytywne wspomnienia...
Przede wszystkim dziękujemy Organizatorom - ks. Sebastianowi, ks. Proboszczowi Marcinowi, Państwu Janczura za koordynowanie przedsięwzięciem, Panu Darkowi za oprawę muzyczną, Młodzieży Oazowej za posługę kelnerską i wszystkim tym, nie wymienionym z nazwiska, a którzy małym lub większym gestem wspomogli przygotowanie Balu. Dobro się mnoży, kiedy się je dzieli!
Dziękujemy i do zobaczenia!
Monika

Bale karnawałowe w naszej Parafii to już pewna tradycja. Uczestniczą w nich nie tylko nasi Parafianie, ale także wielu gości.
Uczestnicy balu zaczęli się gromadzić o godz. 19.30. Ok. godz. 20.00 był czas na posiłek, żeby nabrać sił do całonocnej zabawy.
Następnie wszyscy uczestnicy złożyli stosowne przyrzeczenie dobrej zabawy.
A czas zabawy tradycyjnie rozpoczął się od poloneza po czym była okazja do kolejnych tańców.


Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Słowo na dzisiaj

J 8, 31-42 | Jezus powiedział do Żydów, którzy Mu uwierzyli: «Jeżeli trwacie w nauce mojej, jesteście prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli». Odpowiedzieli Mu: «Jesteśmy...

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.