Wiadomości
serce.katolik.bielsko.pl
Rekolekcje Zawierzenia "Dwa serca" przygotowują nas przez 33 dni do zawierzenia się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w dniu 19 czerwca 2020 r. oraz do odnowy kultu, nabożeństwa i apostolstwa.
"Z otwartego Serca, jak ze zdroju czystego, płynie pociecha dla duszy i serca skruszonego" - św. siostra Faustyna Kowalska
Medytacje opracowane na podstawie wezwań z litanii do NSPJ, przybliżają każdego dnia uczestnika do zgłębiania kolejnych tajemnic Serca Jezusa, co determinuje do głębszego życia apostolstwem NSPJ po uroczystym zawierzeniu.
Przez 5 tygodni wprowadzać będziemy uczestnika w 5 tajemnic nabożeństwa do NSPJ jakimi są: wdzięczność, tajemnica eucharystii, obietnicy, wynagradzania i apostolstwa).
Rekolekcje prowadzone przez ks. Mateusz Dudkiewicza oraz dietetyka Marka Zarembę. Rozważania teologiczne z serca ks. Mateusza oraz duchowo-zdrowotne ze strony Marka, przygotowane na podstawie tekstów Pisma Świętego, św. Małgorzaty Marii Alacoque, św. Siostry Faustyny Kowalskiej oraz litanii do NSPJ.
Zapraszamy do zapisania się na naszej stronie (eu. jak Eucharystia:)) - tam też wszystkie szczegóły.

Filmik promocyjny! (kliknij i obejrzyj).

Wprowadzenie - podcast #1: (kliknij i obejrzyj).

Wydarzenie na Facebooku (kliknij i obejrzyj) i na Instagramie (kliknij i obejrzyj).Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Słowo na dzisiaj

J 2,1-11 | W Kanie Galilejskiej odbywało się wesele i była tam Matka Jezusa. Zaproszono na to wesele także Jezusa i Jego uczniów. A kiedy zabrakło wina, Matka Jezusa mówi do Niego: „Nie mają już...

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.