Wiadomości
serce.katolik.bielsko.pl
W Szkole Modlitwy Karmelitańskiej, która została nazwana "Smak Karmelu", twórcy mają nadzieję, że poprzez poszczególne składające się na nią inicjatywy pomogą nie tylko czegoś o modlitwie się dowiedzieć, ale również ją "posmakować". Spotkania w naszym kościele będą się odbywać w pierwsze wtorki miesięcy: października, listopada, grudnia, lutego, marca, kwietnia, maja i czerwca. Poprowadzi je o. Marcin Fizia (OCD). Będzie obecny na Mszy Św. o godz. 18:30, potem konferencja i modlitwa prowadzona przez o. Marcina.

Pierwsze spotkanie miało miejsce we wtorek 10 października po Mszy Św. wieczornej. Tym razem była to dłuższa konferencja wprowadzająca, jeszcze bez modlitwy prowadzonej.
CYTAT Z KARMELITAŃSKIEJ SZKOŁY MODLITWY NA PEWNO WART ZAPAMIĘTANIA:
Jedyny sposób na modlitwę to modlitwa, a sposób na to żeby modlić się dobrze, to modlić się dużo. Jeśli nie masz na to czasu to przynajmniej módl się regularnie. Im mniej się modlimy tym gorzej nam to wychodzi. Módl się jak potrafisz i nie próbuj modlić się jak nie potrafisz.


Zapis na YT.
Następne spotkanie 7 listopada!

Słowo na dzisiaj

J 10, 11-18 | Jezus powiedział: «Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce. Najemnik zaś i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własnością, widząc nadchodzącego...

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.