"Modlitwa wewnętrzna nie jest to, zdaniem moim, nic innego, tylko poufne i przyjacielskie przestawanie z Bogiem i serdeczna, po wiele razy powtarzana rozmowa z tym, o którym wiemy, że nas kocha" - św. Teresa od Jezusa.


Jesteśmy Wspólnotą OCDS pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus oraz jej Rodziców św. Ludwika i Zelii Martin.
Wspólnota spotyka się przy parafii N.S.P.J w Bielsku -Białej w III soboty miesiąca. Szczegółowe informacje na temat spotkań jak i kontakt ze Wspólnotą można uzyskać poprzez Facebook oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Aktualne informacje na temat spotkań umieszczane są także w ogłoszeniach parafialnych.
Świecki Zakon jest trzecią gałęzią Zakonu Karmelitów Bosych. Głównym charyzmatem Zakonu jest: modlitwa wewnętrzna, życie wspólnotowe i rozważanie Słowa Bożego. Codziennie staramy się modlić liturgią godzin i uczestniczyć w Eucharystii.
Więcej informacji na temat historii, duchowości i charyzmatu Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych znajduje się na stronie.
Dodatkową posługą jaką podjęła nasza wspólnota jest modlitwa w intencji dzieci chorych za wstawiennictwem św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.