Wiadomości
serce.katolik.bielsko.pl
Z okazji odpustu parafialnego, który w tym roku przypadł na niedzielę 10. czerwca, na tę okoliczność, jak co roku, został zorganizowany Parafialny Festyn Rodzinny.
W niedzielne popołudnie, na terenie przykościelnym zgromadziło się mnóstwo osób, które w rodzinnym i przyjacielskim gronie chciały spędzić ten niemalże letni czas. Ogromne dmuchane place zabaw były dla dzieciaków nie lada atrakcją, do tego wata cukrowa i popcorn, Fotobudka i malowanie buziek – wesoło i kolorowo.
Wiele niespodzianek przyniosła zabawa fantowa dla dzieci i dorosłych. Niecierpliwe czekanie na losowanie nagród głównych umilały sceniczne występy – Piosenki z dawnych lat, karaoke, licytacje, świadectwa. Na Festynie gościliśmy grupę ratownictwa medycznego, Grupę Rekonstrukcji Historycznej Beskidy, zespół regionalny „Hulajniki” z Milówki oraz gwiazdę wieczoru – Tomka Kamińskiego z Zespołem.
Zacięty mecz piłki nożnej drużyny Księży i Parafian był emocjonująco dopingowany przez wiernych kibiców, którzy chwilę wytchnienia mogli złapać przy stoiskach z domowymi wypiekami i napojami, słodkimi goframi czy też przysmakami z grilla.
Czas spędzony radośnie, z uśmiechem, na wspólnym spotkaniu „przy Sercu”... Rozmowy, śpiew i zabawa towarzyszyły uczestnikom Festynu do późnego wieczora.
Dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom i organizatorom parafialnej imprezy. Ludziom, którzy pomogli w przygotowaniach i obsłudze Festynu, zespołom, gościom i uczestnikom zabawy. Dziękujemy za każdy najmniejszy wkład i zaangażowanie. Przypominamy, iż dochód z festynu będzie przeznaczony na dofinansowanie wakacyjnego wypoczynku dla dzieci z parafii.
Za Waszą obecność – serdeczne Bóg zapłać!

Autor tekstu i zdjęć Monika Krzemień
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Słowo na dzisiaj

Łk 19, 1-10 | Jezus wszedł do Jerycha i przechodził przez miasto. A pewien człowiek, imieniem Zacheusz, który był zwierzchnikiem celników i był bardzo bogaty, chciał koniecznie zobaczyć Jezusa, któż...

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.